משלוחים

לפניכם מידע על המשלוחים להזמנות באתר. בכל שאלה נוספת, שירות הלקוחות של רייסינג סנטר  ישמח לסייע באמצעות הדוא”ל: info@racingcenter.co.il, או בטלפון 03-6813355 .

אפשרויות המשלוח והעלויות בקנייה באתר:

  1. איסוף עצמי מהחנותחינם
  2. משלוח עד הבית / לעבודה –  ₪ – משלוח עם שליח עד הבית או למקום העבודה. זמן אספקה עד 7 ימי עסקים.
  3. בקנייה ב 200 ₪ ומעלה – חינם – עם שליח עד הבית או למקום העבודה. זמן אספקה עד 7 ימי עסקים.
  4. חולצות שטח מודפסות – זמן האספקה עבור חולצות שטח עם פרטים אישיים הוא עד 7 ימי עסקים. לא ניתן להחזיר חולצות שהודפס עליהם פרטים אישיים
  5. אופנועים וטרקטורונים ישלחו אך ורק לחנות רייסינג סנטר ולא ישירות לבית הלקוח לצורך חתימה על טפסי שונים במעמד הקבלה, ניתן לבצע משלוח לאחר חתימה על הטפסים השונים, המשלוח נתון לשיקול דעתה הבלעדי של רייסינג סנטר.
שימו לב: חלוקת החבילות בכפוף לדואר ישראל, מומלץ לבחור משלוח לכתובת שבה הנכם נמצאים בשעות אלו, לדוגמה מקום העבודה. זמני משלוח: 1. במשלוח עד הבית – לאחר קבלת ההזמנה ואישורה, החבילה תישלח אליכם בתוך 7 ימי עסקים ממועד ביצוע ההזמנה באתר, באמצעות חברת שילוח. לא ניתן לבצע משלוחים בימי שישי וערבי חג. *שימו לב: על מנת לייעל את המשלוח אליכם, בעת הקניה באתר מומלץ לבחור משלוח לכתובת שבה הנכם נמצאים רוב יומכם – בעבודה, בבית או בכל כתובת אחרת לבחירתכם. 2. איסוף עצמי מהחנות – ניתן לאסוף את החבילה מחנות רייסינג סנטר בעת ביצוע ההזמנה, בתוך 3 ימי עסקים ממועד ביצוע ההזמנה באתר. עם הגעת המשלוח עבורכם אל החנות, ייצור אתכם נציג רייסינג סנטר קשר טלפוני, ואת ההזמנה תוכלו לאסוף במהלך שעות פעילות החנות. המשלוח יישמר עבורכם בחנות למשך 10 ימים.

מעקב אחר הזמנה:

לאחר ביצוע הקנייה ניתן לעקוב אחר סטטוס ההזמנה בכל רגע באמצעות כניסה ל”חשבון שלי”, ולאחר מכן לחצו על “ההזמנות שלי”. כמו כן יישלח אליכם אישור בדואר אלקטרוני על ביצוע הפעולה בתוך 48 שעות מסיום ביצוע עסקת הקנייה באתר. במידה והזמנתכם תקינה יישלח אליכם דוא”ל נוסף ובו אישור על ההזמנה ומספר שילוח.

אזורי שילוח:

ניתן לבצע הזמנה באתר רייסינג סנטר לכל אזורי הארץ, במקרה שבו כתובתכם אינה נמצאת באזורי השירות של חברת השילוח, אנחנו נשלח את הזמנתכם באמצעות דואר ישראל וכל זאת בכפוף ללוחות הזמנים של חברת דואר ישראל.

שינוי אופן השילוח לאחר ביצוע הזמנה:

ניתן לשנות את אופן השילוח באמצעות הטלפון בתוך שעה מרגע ההזמנה, ובשעות הפעילות של שירות הלקוחות – ימים א’-ה’ בין השעות 08:30-18:00 וביום ו’ בין השעות 08:30-13:00 בטלפון 03-6813355 .

החזרות

לפניכם מידע על החזרות והחלפות פריטים שנקנו באתר. בכל שאלה נוספת, שירות הלקוחות של רייסינג סנטר ישמח לסייע באמצעות דוא”ל: info@racingcenter.co.il, או בטלפון 03-6813355 .

ביטול הזמנה באתר:

ניתן לבטל את העסקה שביצעתם באתר בתוך שעה מרגע ההזמנה, בשעות הפעילות של שירות הלקוחות – ימים א’-ה’ בין השעות 18:00-09:90 וביום ו’ בין השעות 09:00-14:00, בטלפון 03-6813355 .

החזרה או החלפת פריטים שנקנו באתר:

תוכלו לקבל זיכוי כספי או להחליף כל פריט שרכשתם באתר בתוך 14 יום מהיום שהגיעו לידיכם. החזרת פריטים תתבצע בחנות רייסינג סנטר. במידה והתחרטתם על הקנייה על אף שהפריטים שקניתם הגיעו באופן תקין, הנכם זכאים לזיכוי מלא על הקנייה בתוך 14 יום מרגע קבלתם, למעט דמי המשלוח. חשוב – לא ניתן להחזיר פריטים שהודפס עליהם פרטים אישיים.

תנאי החזרה או החלפה לפריטים שנקנו באתר:

בכדי להחזיר מוצר, או להחליפו באחר עליכם להשיב את המוצר לרייסינג סנטר  בצירוף חשבונית מקורית, ובנוסף: פריטי לבוש צריכים לשאת את התווית המחוברת אליהם, לאחר שלא נעשה בהם כל שימוש. על מוצרי מגן, קסדות, דיבוריות וחלקים לאופנועים וטרקטורונים  להישאר באריזתם המקורית שלא נפתחה. הלבשה תחתונה אינה ניתנת להחזרה או החלפה, על פי החוק. לא נוכל לאפשר החלפת/החזרת פריט שנעשה בו שימוש או שאריזתו נפתחה.

קבלת זיכוי על החזרת פריט:

ניתן לקבל זיכוי של רייסינג סנטר או החזר כספי לכרטיס האשראי שבו בוצעה העסקה או שיק, והזיכוי על פריט שנקנה באתר יתבצע בתוך 14 ימי עסקים מרגע החזרתו. אנו נבטל את העסקה מול חברת האשראי, ולכן אין צורך לפנות אליה ישירות.

ביטול עסקה על ידי רייסינג סנטר:

הזמנתכם עלולה שלא להתבצע אם לאחר סיום הקנייה אזל המוצר שבחרתם מן המלאי, או במידה פרטי כרטיס האשראי שלכם ו\או פרטיכם המלאים לא נקלטו במערכת. בכל אחד ממקרים אלה ייצור עמכם שירות הלקוחות קשר. לפרטים ובירורים באשר למוצרים ואספקתם ניתן לפנות אל מחלקת שירות הלקוחות של רייסינג סנטר בדוא”ל: info@racingcenter.co.il או בטלפון 03-6813355 .